Головна

комунальне пiдприємство

ОДЕСЬКI IНЖЕНЕРНI МЕРЕЖI

Коли люди беруться за ремонт фасадів та під'їздів своїх будинків, вони в першу чергу стикаються з проблемою кабельних мереж. Та ще в центральній частині міста, де фасади і арки обплутані знизу доверху.


Читати далі

Перебудову двору вимагає перенесення кабельних мереж. В цьому суть запиту. І зробити треба швидко.


Читати далі

Таких оповідань в декількох частинах в нашій практиці чимало. І цей об'єкт з тієї ж серії. Початок шляху відзначено телерепортажем на який прийшло чимало відгуків. У тому числі і на наш сайт.


Читати далі

Коли цей об'єкт став на порядок денний, всі сторони причетні до цієї справи розуміли, що це складний і нетиповий випадок. Він не перший в нашій практиці, т. К. Ряд будинків, реставрованих в останні роки в центрі міста, мали схожі проблеми. Відмінність в тому, що цей будинок поки не об'єкт реставрації і вирішувати проблему доведеться в індивідуальному порядку і без додаткового фінансування.


Читати далі

В далекі роки у вітчизняній пресі використовувалась рубрика «Лист покликало в дорогу». На наше підприємство регулярно надходять листи, кличуть за конкретними адресами з проханнями зібрати провайдерів і надихнути їх на впорядкування мереж.


Читати далі

Основним завданням КП «ОІМ» є контроль і моніторинг установки та есплуатаціі телекомунікаційного обладнання в міських будинках і спорудах.


Читати далі

Ряды партнёров КП «ОИС» из числа домов ОСББ пополняются.


Читати далі

По обращению КП ЖКС «Вузовский» специалисты КП «ОИС» обследовали жилой дом, т. к. решено привести подъезды в порядок.


Читати далі
Firefox fix