Головна

комунальне пiдприємство

ОДЕСЬКI IНЖЕНЕРНI МЕРЕЖI

Була у Володимира Висоцького відома свого часу авторська пісня, де були такі рядки:

Там шпіёнкі з міцним тілом:
Ти їх в двері - вони у вікно!

Згадалася ці рядки після обстеження мереж наших операторів за даною адресою. Оператори, звичайно, не шпійонів, але деколи поводяться саме так, а іноді як диверсанти.


Читати далі

Історія виявилася довгограючою. Два телерепортажу, два сюжети на нашому сайті, кілька робочих нарад з перекладки кабельних мереж на фасаді і в арці будинку. Всеж-таки об'єкт культурної спадщини в історичній частині міста, з пошкодженими фігурами атлантів з боків арки.


Читати далі

Розібратися в мережах, проведених через підвали завжди не просто. Кабелі часто не маркіровані, прокладені абияк і в різних рівнях; навіть оператори часом не знають, де їх лінії. Та й непридатних старих мереж і побутового непотребу завжди з надлишком. Тому в разі потреби ремонтникам тепломереж або сантехнікам дістатися до потрібного місця в підвалі важко.


Читати далі

Буває, що заявник, справедливо вимагає усунути порушення в розміщенні елементів мережі, ніяк не може зустрітися з нашим інспектором для уточнення ситуації. А якщо треба потрапити на дах, то не завжди можна отримати ключ від горища. Відверто кажучи, нескінченні реформи і нововведення в управлінні житлово-комунальним господарством створили безліч труднощів для роботи з телекомунікаційними мережами, особливо по частині їх упорядкування.


Читати далі

Підключення до ліфтового електроустаткування категорично неприпустимо. Для будь-якого, але не для наших одеських провайдерів. Не будемо узагальнювати, але такі факти непоодинокі.


Читати далі

КП ЖКС «Чорноморський» сповістив наше підприємство, що готує ремонт в будинку по вул. Вільямса, №81, а тому треба організувати операторів / провайдерів на перекладку мереж для вирішення цього завдання.


Читати далі

Співпраця КП «ОІМ» з кожним ОСББ ведеться на підставі прямих договорів.


Читати далі
Firefox fix