Головна

комунальне пiдприємство

ОДЕСЬКI IНЖЕНЕРНI МЕРЕЖI

На проводах прямо над проїзною частиною вулиць Канатна і В. Арнаутська здивовані мешканці виявили закручений в кільце кинутий джгут кабелю.


Читати далі

Те, що сотні таких приміщень в міських будинках захаращені обладнанням операторів / провайдерів - відомо дуже добре. Це грубе порушення умов безпечної експлуатації ліфтів.


Читати далі

Жителі з вулиці Рівності раптом залишилися без інтернету і кабельного ТБ. Обленерго змінювало опори. Нові опори стали на місце, однак мережі операторів / провайдерів залишилися лежати на землі.


Читати далі

Акуратний під'їзд і раптом - вибита частина штукатурки, висячі дроти.


Читати далі

Звернувся КК «Суворовський» про наведення порядку в підвалі, для нормального доступу до труб, проходу і роботи в підвальному приміщенні.


Читати далі

Була у Володимира Висоцького відома свого часу авторська пісня, де були такі рядки:

Там шпіёнкі з міцним тілом:
Ти їх в двері - вони у вікно!

Згадалася ці рядки після обстеження мереж наших операторів за даною адресою. Оператори, звичайно, не шпійонів, але деколи поводяться саме так, а іноді як диверсанти.


Читати далі

Історія виявилася довгограючою. Два телерепортажу, два сюжети на нашому сайті, кілька робочих нарад з перекладки кабельних мереж на фасаді і в арці будинку. Всеж-таки об'єкт культурної спадщини в історичній частині міста, з пошкодженими фігурами атлантів з боків арки.


Читати далі

Розібратися в мережах, проведених через підвали завжди не просто. Кабелі часто не маркіровані, прокладені абияк і в різних рівнях; навіть оператори часом не знають, де їх лінії. Та й непридатних старих мереж і побутового непотребу завжди з надлишком. Тому в разі потреби ремонтникам тепломереж або сантехнікам дістатися до потрібного місця в підвалі важко.


Читати далі
Firefox fix