Головна

комунальне пiдприємство

ОДЕСЬКI IНЖЕНЕРНI МЕРЕЖI

Обхід як обхід. Спочатку були розкриті порушення в розміщенні кабельних мереж. До розряду великих і серйозних їх не віднесеш, але вигляд під'їзду псують і неохайність в залученні громадян до світу передових технологій цих самих громадян дратує.


Читати далі

Цей об'єкт для нашого підприємства став одним з «довгограючих» проектів. Точніше, проект не наш, але КП «ОІВ» в нього залучений. Справа в тому, що КК «Суворовський» вирішив встановити на даху цього будинку сонячні батареї.


Читати далі

Спочатку звернення КП ЖКС «Чорноморський» стосувалося наведення порядку з мережами на даху будинку по пр-ту Небесної Сотні, №22. Про що мова? Кріплення транзитного кабелю «воздушки», як зазвичай, за роки після установки розхитуються і руйнують ковпаки вентканалов на дахах, інші елементи покрівлі, на яких вони закріплені, викликаючи підмочування, протікання та інші неприємності для мешканців.


Читати далі

Комунальні підприємства ЖКС часто звертаються в КП «ОІМ» з проханнями щодо визначення господарів телекомунікацій, прокладених з порушеннями або небезпечно провисаючих на дорогах, між будинками і т. д.


Читати далі

Основним завданням КП «ОІМ» є контроль і моніторинг установки та есплуатаціі телекомунікаційного обладнання в міських будинках і спорудах.


Читати далі

О нарушениях при монтаже телекоммуникационного оборудования мы сейчас говорить не будем. Они были в каждом доме. По жалобам граждан, депутатским запросам и обращений КП ЖКС предприятие организует устранение конкретных нарушений. Кроме того, во время регулярных обходов специалистов КП «ОИС» по запланированным участкам вскрывается масса нарушений, требующих нашего вмешательства. Самая богатая коллекция таких фактов собрана в ходе широких плановых инвентаризаций совместно с районными администрациями, с КП ЖКС и другими городскими структурами.


Читати далі

Наведением порядка с кабельными сетями предприятие занимается давно. Дом большой, поэтому в подвалах, подъездах, в технических помещениях, а также на кровле работы было много.


Читати далі
Firefox fix