Головна

комунальне пiдприємство

ОДЕСЬКI IНЖЕНЕРНI МЕРЕЖI

Телефонна комутаційна шафа - не тонка горобина. Сам він під вітром чи не качається. Якийсь нероба допоміг.


Читати далі

З «Телефону довіри» надійшла скарга мешканців на те, що транзитний кабель невідомого оператора обірвався і впав на дерева біля будинку. Несучий трос поїла ржа. Кабель старий, без маркування. Швидше за все - безхазяйний. Добре, що нікого не зачепило.


Читати далі

Свого часу ми дуже багато зусиль витратили на інвентаризацію телекомунікаційного обладнання та оповіщення операторів / провайдерів про розкриті порушення, які необхідно усунути. За конкретними адресами. За тисячам порушень, в тому числі і в машинних приміщеннях ліфтів, обвішаних комутаційними «антивандальними» ящиками.


Читати далі

До фасадам в центральній частині міста люди стали придивлятися більш прискіпливо, ніж ще кілька років тому. До цього підштовхує і новий вигляд будинків, які пройшли реставрацію.


Читати далі

Провисання кабельних мереж на подвір'ях дому трапляється нерідко. Ось і на цей раз ми почали з пошуку власників кабельної лінії.


Читати далі

Обхід як обхід. Спочатку були розкриті порушення в розміщенні кабельних мереж. До розряду великих і серйозних їх не віднесеш, але вигляд під'їзду псують і неохайність в залученні громадян до світу передових технологій цих самих громадян дратує.


Читати далі

Цей об'єкт для нашого підприємства став одним з «довгограючих» проектів. Точніше, проект не наш, але КП «ОІВ» в нього залучений. Справа в тому, що КК «Суворовський» вирішив встановити на даху цього будинку сонячні батареї.


Читати далі

Спочатку звернення КП ЖКС «Чорноморський» стосувалося наведення порядку з мережами на даху будинку по пр-ту Небесної Сотні, №22. Про що мова? Кріплення транзитного кабелю «воздушки», як зазвичай, за роки після установки розхитуються і руйнують ковпаки вентканалов на дахах, інші елементи покрівлі, на яких вони закріплені, викликаючи підмочування, протікання та інші неприємності для мешканців.


Читати далі
Firefox fix