Головна

комунальне пiдприємство

ОДЕСЬКI IНЖЕНЕРНI МЕРЕЖI

Буває, що мешканці десятиліттями не звертають уваги на кабельний безлад в будинку і на будинку.


Читати далі

Серед численних об'єктів, де наведені, або наводяться в порядок телекомунікаційні мережі, є і будинки ОСББ, які уклали договір з КП «ОІМ». Один з них будинок по вул. Ядова, 24А. Будинок великий, 5 під'їздів. І в кожному потрібно провести необхідний комплекс заходів. Завдання трудомістке, але справа рухається. Ось один під'їзд - до і після перекладки мереж.


Читати далі

КП ЖКС «Вузівський» на прохання мешканців будинку звернувся в КП «ОІМ» з приводу стану телекомунікаційних мереж.


Читати далі

Це такі металеві прищіпки, за допомогою яких умільці-електрики операторів / провайдерів підключають своє обладнання до електроживлення в щитових. Само по собі це грубе порушення в монтажі електромереж. Як правило, констатують наші інспектори, тримаються ці кріплення ледве-ледве і в хаотично прокладених проводах можна випадково якийсь із них зірвати і отримати коротке замикання.


Читати далі

Колись Цезар, покинувши бурхливий політичними суперечками і інтригами Рим, рушив підкорювати Галію, сподіваючись перевести дух у військових турботах і перемогах. Однак, вникнувши в стосунки галльських племен, полководець пригнічено зітхнув: «Треба ж, і тут киплять пристрасті».


Читати далі

Щодо нового поля можна говорити вже з деякою часткою умовності, тому що за договорами з будинками ОСББ наше підприємство працює другий рік, виробляючи на практиці найбільш оптимальну для обох сторін систему взаємодії. На цьому шляху з'явився цілий ряд завдань, які раніше нас безпосередньо не стосувалися, але основне коло проблем нашим фахівцям відоме. Причому деякі проблеми в кооперації з керівництвом ОСББ вирішуються ефективніше, ніж раніше.


Читати далі

З Катерининської в цей чудовий куточок в центрі міста можна потрапити через арку. Своїм похмурим кабельним дизайном стіни і стеля арки добре контрастують з яскравою безтурботної картиною садка і ошатних відпочиваючих на тлі архітектурної розкоші Оперного театру.


Читати далі
Firefox fix