Головна

комунальне пiдприємство

ОДЕСЬКI IНЖЕНЕРНI МЕРЕЖI

Дуже багато звернень щодо впорядкування, перекладання або демонтажу безхазяйного обладнання. Робочі наради на об'єктах йдуть суцільною чередою, кожен день.


Читати далі

В ході реставрації та ремонту будинків в історичній частині міста проблема перекладання кабельних мереж з фасадів і з арок стала, що називається, ребром.


Читати далі

В арках будинків в центрі міста завжди складно приводити в порядок кабельне обладнання, так як питання будівництва кабельної каналізації з введенням у двори будинків поки ще на стадії розгляду. Тому кожен раз доводиться вирішувати проблему індивідуально, виходячи з конкретних умов.


Читати далі

Буває, що мешканці десятиліттями не звертають уваги на кабельний безлад в будинку і на будинку.


Читати далі

Серед численних об'єктів, де наведені, або наводяться в порядок телекомунікаційні мережі, є і будинки ОСББ, які уклали договір з КП «ОІМ». Один з них будинок по вул. Ядова, 24А. Будинок великий, 5 під'їздів. І в кожному потрібно провести необхідний комплекс заходів. Завдання трудомістке, але справа рухається. Ось один під'їзд - до і після перекладки мереж.


Читати далі

КП ЖКС «Вузівський» на прохання мешканців будинку звернувся в КП «ОІМ» з приводу стану телекомунікаційних мереж.


Читати далі

Це такі металеві прищіпки, за допомогою яких умільці-електрики операторів / провайдерів підключають своє обладнання до електроживлення в щитових. Само по собі це грубе порушення в монтажі електромереж. Як правило, констатують наші інспектори, тримаються ці кріплення ледве-ледве і в хаотично прокладених проводах можна випадково якийсь із них зірвати і отримати коротке замикання.


Читати далі

Пам'ятаєте цей серіал одеських коміків - веселий екіпаж літака, який звалився в піке?


Читати далі
Firefox fix