Головна

комунальне пiдприємство

ОДЕСЬКI IНЖЕНЕРНI МЕРЕЖI

Як тільки мова заходить про ремонтно-реставраційні роботи на об'єктах культурної спадщини, спливає тема телекомунікацій, які треба як - то прибрати, не порушуючи священного права одеського громадянина на вільний доступ до інформації.


Читати далі

Це поняття, як правило, вживається в значенні досить негативному. Але при зверненнях громадян до міської влади через «телефон довіри» процедура взаємодії значно спрощується і прискорюється.


Читати далі

За зверненням КК «Суворовський» фахівці КП «ОІМ» обстежили будинок, де мешканці скаржилися, що після опадів, вода заливала верхні поверхи.


Читати далі

На проводах прямо над проїзною частиною вулиць Канатна і В. Арнаутська здивовані мешканці виявили закручений в кільце кинутий джгут кабелю.


Читати далі

Щотижня ми отримуємо по кілька скарг і звернень громадян. Всі вони без винятку відпрацьовуються з виїздом наших фахівців на місця. Деякі проблеми вирішити складно. Іноді доводиться підступати до них кілька разів. Більшість звернень стосуються типових порушень, які усуваються за заведеним порядком.


Читати далі

Те, що сотні таких приміщень в міських будинках захаращені обладнанням операторів / провайдерів - відомо дуже добре. Це грубе порушення умов безпечної експлуатації ліфтів.


Читати далі

Жителі з вулиці Рівності раптом залишилися без інтернету і кабельного ТБ. Обленерго змінювало опори. Нові опори стали на місце, однак мережі операторів / провайдерів залишилися лежати на землі.


Читати далі

Акуратний під'їзд і раптом - вибита частина штукатурки, висячі дроти.


Читати далі
Firefox fix