Головна

комунальне пiдприємство

ОДЕСЬКI IНЖЕНЕРНI МЕРЕЖI

Телефонна комутаційна шафа - не тонка горобина. Сам він під вітром чи не качається. Якийсь нероба допоміг.


Читати далі

З «Телефону довіри» надійшла скарга мешканців на те, що транзитний кабель невідомого оператора обірвався і впав на дерева біля будинку. Несучий трос поїла ржа. Кабель старий, без маркування. Швидше за все - безхазяйний. Добре, що нікого не зачепило.


Читати далі

Свого часу ми дуже багато зусиль витратили на інвентаризацію телекомунікаційного обладнання та оповіщення операторів / провайдерів про розкриті порушення, які необхідно усунути. За конкретними адресами. За тисячам порушень, в тому числі і в машинних приміщеннях ліфтів, обвішаних комутаційними «антивандальними» ящиками.


Читати далі

До фасадам в центральній частині міста люди стали придивлятися більш прискіпливо, ніж ще кілька років тому. До цього підштовхує і новий вигляд будинків, які пройшли реставрацію.


Читати далі

Перебудову двору вимагає перенесення кабельних мереж. В цьому суть запиту. І зробити треба швидко.


Читати далі

Таких оповідань в декількох частинах в нашій практиці чимало. І цей об'єкт з тієї ж серії. Початок шляху відзначено телерепортажем на який прийшло чимало відгуків. У тому числі і на наш сайт.


Читати далі

Провисання кабельних мереж на подвір'ях дому трапляється нерідко. Ось і на цей раз ми почали з пошуку власників кабельної лінії.


Читати далі

Щомісяця наші фахівці проводять півтора-два десятка робочих нарад на об'єктах з питань усунення порушень установки або експлуатації телекомунікаційного обладнання. Найчастіше за цим слідують масштабні і трудомісткі роботи, які йдуть в кілька етапів. Але нерідко скарги від жителів надходять з приводу прикрих «дрібниць», наприклад, на неохайність в розміщенні мереж, що викликає не тільки роздратування, але і різного роду перешкоди.


Читати далі
Firefox fix