Нотатки до історії карантину

Нотатки до історії карантину

Маринеско 8 Карантин ЖКС Портофранковский Демонтаж

Спуск Маринеско, 8. У період пандемії всі громадяни повинні були знаходитись вдома. Більшість їх сумлінно виконували цю умову, нещадно перемикаючи канали телебачення або подорожі по нескінченних закутках інтернету. Це значною мірою скрашувало побут в самоізоляції. Але важливо наголосити на іншому, а саме, що інтернет для багатьох в цей період став необхідним інструментом для виконання своїх службових завдань (адміністративно-управлінських, виробничих, інформаційних, освітніх та ін.) У віддаленому доступі. Отже, об'єктивне значення нашої непомітною роботи не тільки з підтримки соціального самопочуття суспільства, а й трудової діяльності громадян мільйонного міста виглядає більш чітко і відчутно.

Саме тому співробітники нашого підприємства отримали спеціальні пропуски для роботи в місті, а оператори через нас отримали такі ж «всюдиходи» для реагування на сигнали про виниклі проблеми. Проблеми виникали і в оперативному порядку вирішувалися.

Надійшло звернення ЖКС «Порто-Франківський» в КП «ОІМ» організувати провайдерів на перекладку кабельних мереж для підрізання масивного сухого відгалуження ствола берези. У намічений термін всі учасники робіт зібралися і визначилися із завданням. Треба було зняти і перекласти кабельні мережі - все і відразу, щоб не відривати зайнятих від роботи, а решти мешканців від останньої зв'язку з волею.

Представники провайдерів спрацювали швидко і перенесли мережі для обрізки гілок.

Заодно лінії були впорядковані. Всохлі частини дерева зрізані. Телемовлення і інтернет надійно забезпечені.

Попередній запис Наступний запис

Firefox fix