Головна

комунальне пiдприємство

ОДЕСЬКI IНЖЕНЕРНI МЕРЕЖI

До фасадам в центральній частині міста люди стали придивлятися більш прискіпливо, ніж ще кілька років тому. До цього підштовхує і новий вигляд будинків, які пройшли реставрацію.


Читати далі

Перебудову двору вимагає перенесення кабельних мереж. В цьому суть запиту. І зробити треба швидко.


Читати далі

Таких оповідань в декількох частинах в нашій практиці чимало. І цей об'єкт з тієї ж серії. Початок шляху відзначено телерепортажем на який прийшло чимало відгуків. У тому числі і на наш сайт.


Читати далі

Провисання кабельних мереж на подвір'ях дому трапляється нерідко. Ось і на цей раз ми почали з пошуку власників кабельної лінії.


Читати далі

Щомісяця наші фахівці проводять півтора-два десятка робочих нарад на об'єктах з питань усунення порушень установки або експлуатації телекомунікаційного обладнання. Найчастіше за цим слідують масштабні і трудомісткі роботи, які йдуть в кілька етапів. Але нерідко скарги від жителів надходять з приводу прикрих «дрібниць», наприклад, на неохайність в розміщенні мереж, що викликає не тільки роздратування, але і різного роду перешкоди.


Читати далі

Коли цей об'єкт став на порядок денний, всі сторони причетні до цієї справи розуміли, що це складний і нетиповий випадок. Він не перший в нашій практиці, т. К. Ряд будинків, реставрованих в останні роки в центрі міста, мали схожі проблеми. Відмінність в тому, що цей будинок поки не об'єкт реставрації і вирішувати проблему доведеться в індивідуальному порядку і без додаткового фінансування.


Читати далі
Firefox fix