Головна

комунальне пiдприємство

ОДЕСЬКI IНЖЕНЕРНI МЕРЕЖI

Може бути, хтось неодмінно потисне плечима: причому тут сані влітку, коли через пару місяців - Новий рік? Можна нагадати, що літо цього разу плавно перейшло на осінь і проведення робіт на фасадах і дахах отримало хороший тимчасової резерв. Але справа не в тому, що бабине літо вдалося на славу.


Читати далі

У міській газеті опублікований репортаж про чудову подію - створення на даху великого багатоповерхового будинку об'єкта «зеленої енергетики», а саме, комплексу сонячних батарей.


Читати далі

Те, що фахівці КП «ОІМ» щодня проводять планові обстеження будинків, робочі наради на об'єктах, організовують роботу провайдерів щодо усунення порушень установки і експлуатації обладнання, постійно здійснюють зворотний зв'язок із заявниками і т. д. - все це поточна робота, масштаби якої з ходу важко оцінити.


Читати далі

Легко сказати. Влітку, крім підготовки саней, завжди є чим зайнятися.


Читати далі

Дуже багато звернень щодо впорядкування, перекладання або демонтажу безхазяйного обладнання. Робочі наради на об'єктах йдуть суцільною чередою, кожен день.


Читати далі

В ході реставрації та ремонту будинків в історичній частині міста проблема перекладання кабельних мереж з фасадів і з арок стала, що називається, ребром.


Читати далі
Firefox fix