Головна

комунальне пiдприємство

ОДЕСЬКI IНЖЕНЕРНI МЕРЕЖI

Прохання операторів / провайдерів до нашого підприємства надати допомогу в доступі до свого обладнання в будинках, не рідкісні. Наші інспектори виступають посередниками в переговорах з мешканцями, які перешкоджають такому доступу. Вони допомогли і на цей раз, але, коли ознайомилися з ситуацією ближче, стало зрозуміло настрій мешканців будинку.


Читати далі

Підключення до ліфтового електроустаткування категорично неприпустимо. Для будь-якого, але не для наших одеських провайдерів. Не будемо узагальнювати, але такі факти непоодинокі.


Читати далі

КП ЖКС «Чорноморський» сповістив наше підприємство, що готує ремонт в будинку по вул. Вільямса, №81, а тому треба організувати операторів / провайдерів на перекладку мереж для вирішення цього завдання.


Читати далі

Співпраця КП «ОІМ» з кожним ОСББ ведеться на підставі прямих договорів.


Читати далі

Коли люди беруться за ремонт фасадів та під'їздів своїх будинків, вони в першу чергу стикаються з проблемою кабельних мереж. Та ще в центральній частині міста, де фасади і арки обплутані знизу доверху.


Читати далі

Телефонна комутаційна шафа - не тонка горобина. Сам він під вітром чи не качається. Якийсь нероба допоміг.


Читати далі

З «Телефону довіри» надійшла скарга мешканців на те, що транзитний кабель невідомого оператора обірвався і впав на дерева біля будинку. Несучий трос поїла ржа. Кабель старий, без маркування. Швидше за все - безхазяйний. Добре, що нікого не зачепило.


Читати далі
Firefox fix