Головна

комунальне пiдприємство

ОДЕСЬКI IНЖЕНЕРНI МЕРЕЖI

Історія виявилася довгограючою. Два телерепортажу, два сюжети на нашому сайті, кілька робочих нарад з перекладки кабельних мереж на фасаді і в арці будинку. Всеж-таки об'єкт культурної спадщини в історичній частині міста, з пошкодженими фігурами атлантів з боків арки.


Читати далі

Розібратися в мережах, проведених через підвали завжди не просто. Кабелі часто не маркіровані, прокладені абияк і в різних рівнях; навіть оператори часом не знають, де їх лінії. Та й непридатних старих мереж і побутового непотребу завжди з надлишком. Тому в разі потреби ремонтникам тепломереж або сантехнікам дістатися до потрібного місця в підвалі важко.


Читати далі

Можна було б назвати сюжет простіше: "На даху". Або відразу по суті: "Огляд стану мереж на даху з метою впорядкування та демонтажу безхозних кабелів". Але була передмова. З поверху на поверх, від під'їзду до під'їзду підрядники провайдерів проводили комплекс робіт з упорядкування та демонтажу. Закінчили. Раніше ми давали про це матеріал.


Читати далі

Судячи по відгуках і лайкам відвідувачів нашого сайту, реставрація - найбільш вдячна тема.


Читати далі

Буває, що заявник, справедливо вимагає усунути порушення в розміщенні елементів мережі, ніяк не може зустрітися з нашим інспектором для уточнення ситуації. А якщо треба потрапити на дах, то не завжди можна отримати ключ від горища. Відверто кажучи, нескінченні реформи і нововведення в управлінні житлово-комунальним господарством створили безліч труднощів для роботи з телекомунікаційними мережами, особливо по частині їх упорядкування.


Читати далі

З Одеської Національною академією зв'язку ім.О.С.Попова наше підприємство співпрацює вже багато років, точніше, з 2011 року. І одним з важливих аспектів такої співпраці є регулярна участь в конференціях і семінарах Міжнародного союзу електрозв'язку (МСЕ), який був заснований ще в 1865 році-в епоху телеграфів. Штаб-квартира його знаходиться в Швейцарії.


Читати далі

Майже неймовірний випадок стався під час перевірки заявки КП ЖКС «Фонтанський» в КП «ОІМ» щодо кабельних мережах операторів / провайдерів, за якими в ліфтове машинне приміщення протікає вода на обладнання ліфта. Наслідки можуть бути найдраматичніші. Таких порушень в міських будинках -тьма.


Читати далі
Firefox fix