Головна

комунальне пiдприємство

ОДЕСЬКI IНЖЕНЕРНI МЕРЕЖI

За зверненням КК «Суворовський» фахівці КП «ОІМ» обстежили будинок, де мешканці скаржилися, що після опадів, вода заливала верхні поверхи.


Читати далі

На проводах прямо над проїзною частиною вулиць Канатна і В. Арнаутська здивовані мешканці виявили закручений в кільце кинутий джгут кабелю.


Читати далі

Щотижня ми отримуємо по кілька скарг і звернень громадян. Всі вони без винятку відпрацьовуються з виїздом наших фахівців на місця. Деякі проблеми вирішити складно. Іноді доводиться підступати до них кілька разів. Більшість звернень стосуються типових порушень, які усуваються за заведеним порядком.


Читати далі

Те, що сотні таких приміщень в міських будинках захаращені обладнанням операторів / провайдерів - відомо дуже добре. Це грубе порушення умов безпечної експлуатації ліфтів.


Читати далі

Жителі з вулиці Рівності раптом залишилися без інтернету і кабельного ТБ. Обленерго змінювало опори. Нові опори стали на місце, однак мережі операторів / провайдерів залишилися лежати на землі.


Читати далі

Акуратний під'їзд і раптом - вибита частина штукатурки, висячі дроти.


Читати далі

Звернувся КК «Суворовський» про наведення порядку в підвалі, для нормального доступу до труб, проходу і роботи в підвальному приміщенні.


Читати далі

Була у Володимира Висоцького відома свого часу авторська пісня, де були такі рядки:

Там шпіёнкі з міцним тілом:
Ти їх в двері - вони у вікно!

Згадалася ці рядки після обстеження мереж наших операторів за даною адресою. Оператори, звичайно, не шпійонів, але деколи поводяться саме так, а іноді як диверсанти.


Читати далі
Firefox fix