Головна

комунальне пiдприємство

ОДЕСЬКI IНЖЕНЕРНI МЕРЕЖI

Була у Володимира Висоцького відома свого часу авторська пісня, де були такі рядки:

Там шпіёнкі з міцним тілом:
Ти їх в двері - вони у вікно!

Згадалася ці рядки після обстеження мереж наших операторів за даною адресою. Оператори, звичайно, не шпійонів, але деколи поводяться саме так, а іноді як диверсанти.


Читати далі

Здавалося б, зробили, будинок засяяв. Усе зайве з фасаду прибрали. І для будівельників, і для операторів, і для фахівців КП «ОІМ» завдань було чимало, як завжди буває на об'єктах культурної спадщини.


Читати далі

Як упорядкувати, перекласти або демонтувати мережі в будинках, на фасадах і дахах - ми знаємо і займаємося цим щодня. Буває дуже складно, але все вирішується.


Читати далі

Історія виявилася довгограючою. Два телерепортажу, два сюжети на нашому сайті, кілька робочих нарад з перекладки кабельних мереж на фасаді і в арці будинку. Всеж-таки об'єкт культурної спадщини в історичній частині міста, з пошкодженими фігурами атлантів з боків арки.


Читати далі

Розібратися в мережах, проведених через підвали завжди не просто. Кабелі часто не маркіровані, прокладені абияк і в різних рівнях; навіть оператори часом не знають, де їх лінії. Та й непридатних старих мереж і побутового непотребу завжди з надлишком. Тому в разі потреби ремонтникам тепломереж або сантехнікам дістатися до потрібного місця в підвалі важко.


Читати далі

Можна було б назвати сюжет простіше: "На даху". Або відразу по суті: "Огляд стану мереж на даху з метою впорядкування та демонтажу безхозних кабелів". Але була передмова. З поверху на поверх, від під'їзду до під'їзду підрядники провайдерів проводили комплекс робіт з упорядкування та демонтажу. Закінчили. Раніше ми давали про це матеріал.


Читати далі

Судячи по відгуках і лайкам відвідувачів нашого сайту, реставрація - найбільш вдячна тема.


Читати далі

Буває, що заявник, справедливо вимагає усунути порушення в розміщенні елементів мережі, ніяк не може зустрітися з нашим інспектором для уточнення ситуації. А якщо треба потрапити на дах, то не завжди можна отримати ключ від горища. Відверто кажучи, нескінченні реформи і нововведення в управлінні житлово-комунальним господарством створили безліч труднощів для роботи з телекомунікаційними мережами, особливо по частині їх упорядкування.


Читати далі
Firefox fix